PREDAJNÉ PRIESTORY

Firemný vizuálny štýl, zladený so zariadením predajného priestoru, priamo ovplyvní prvý dojem a buduje vzťahy ku klientom, aj verejnosti. Je tiež najlepším prostriedkom na vytvorenie vzťahu zákazníka ku značke. A to aj v priestore virtuálnom. 

V ČOM VÁM VIEME POMÔCŤ?

» Potrebujete posilniť výnimočnosť značky v očiach klientov?   Vieme vaše úmysly premeniť na vizuále posolstvá a drobnými zmenami v zariadení interiéru posilniť vaše postavenie na trhu.

» Potrebujete rozšíriť  povedomie zákazníkov o firme v súlade s firemnou kultúrou?   Pomocou symbolov vieme zaujať pozornosť a priniesť rýchlu zmenu vzťahu klienta ku značke, čo sa priamo prejaví na množstve predaných produktov.  

» Chcete upevniť a prehĺbiť vzťah zamestnancov k firme?    Vieme upraviť priestor tak, aby ste dosiahli tento cieľ a navyše, aby zamestnanci mali záujem o rozvoj svojej osobnosti.

» Mali ste v prevádzke nepríjemnú udalosť? (konflikt spoločníkov, prepúšťanie, vlámanie, úraz, spreneveru)?   Vieme vám priestor očistiť a znova naprogramovať na úspech.

Naši vybraní  klienti:

Lezecká stena a kaviareň Vertigo 2009,      Porta Italia 2010,        Prírodný raj 2018,      Francúzska  vinotéka 2018


Prehľad realizácií, fotografie a príbehy nájdete v GALÉRII