KANCELÁRSKE PRIESTORY

Vieme, že krásne prostredie človeka otvára a inšpiruje. V biologicky zdravom prostredí sa človek cíti pri práci príjemne, začne sa o okolité prostredie sám starať, nemá tendencie vytvárať neporiadok a chaos, správa sa slušne. Bezpečné a harmonické kancelárske prostredie je základom kvalitných ľudí vo firme, a to aj v období prevahy práce home office.

V ČOM VÁM POMÔŽEME?

» Potrebujete, aby Vaši ľudia naplno žili svoju individualitu?  Vieme poodhaliť identitu človeka a malými zmenami zásadne podporiť jeho schopnosti.  

» Staviate nové oddelenie a ľudia sa nepoznajú, alebo ste zistili že aj keď spolu pracujú dlho, málo komunikujú a nič o sebe nevedia?  Vieme upraviť zariadenie kancelárie tak, aby rozvíjalo tvorivosť na všetkých úrovniach človeka a podporovalo vzťahy, aj potenciál kolektívu.

» Chcete aby pracovisko bolo bezpečné a zamestnanci neboli ničím vyrušovaníPoznáme postupy a prostriedky na neutralizáciu elektrosmogu a rušivých zemských energií.

» Želáte si, aby v pokojnej atmosfére zdieľali kolegovia svoje skúsenosti?   Vieme nastaviť priestor tak, aby podporoval koncentráciu, aj vedomie celistvosti a zodpovednosti.

» Potrebujete u zamestnancov pozdvihnúť morálku?   Vieme, ako vytvoriť v prostredí harmóniu, aby táto  v ľuďoch podporovala prežívanie morálnych pravidiel.


Naši vybraní klienti:

HB Reavis 2009-2013,    Kobera 2018,    Cemix 2019,    Gepstav 2019,    Sentimentalfilm 2020


Prehľad realizácií, fotografie a príbehy nájdete v GALÉRII